FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie Żółwie Piwne - Amatorski Zespół Piłkarski

co tam u ZP?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Żółwie Piwne - Amatorski Zespół Piłkarski Strona Główna -> Mecze - Liga Halowa

cube

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 772

PostWysłany: Wto 14:04, 18 Mar 2008    Temat postu: co tam u ZP?

czolem Panowie, napiszcie cos o meczach ostatnichh. widzialem tylko wyniki, ale niz nam za dobrze szczegolow, a kilka rezultatow jest dosyc ciekawych ze wzgledu na liczbe branmek ktore padly Smile

pzdr

nietzu

Posty: 1433

PostWysłany: Wto 16:34, 18 Mar 2008    Temat postu:

a witamy witamy Cool
to może o 2 ostatnich - żółwie piwne - cwałujące wieprze 7-4 - przez większosć czasu nasz dobry mecz, zagraliśmy uważnie i zespołowo. mecz rozpoczął się od mojego strzału z rozpoczęcia który wpadł przy słupku Cool potem kolejne bramki i na przerwę schodzimy prowadząc 3:0. potem zdaje się jest 1:3, 1:4, 1:5, gramy nadal dobrze ale jako że graliśmy w 6 siły topnieją i zdeterminowany przeciwnik odrabia straty. robi sie nieciekawie bo nawet 4:5, ale na szczęście Mieszko pokazuje lwi pazur i kończy się 7:4 dla nas.

żółwie piwne- znany skład - tym razem w 7. zaczynamy spokojnie, gramy dość dokładnie i uważnie - mamy lekką przewagę nawet - ich bramkarz broni parę strzałow. po jakiś 10 minutach dość dziwnie i niespodziewania coś pęka - jak to nam się czasami zdarza - ni stąd ni zowąd tracimy bramki seryjnie i po paru minutach robi się 0:4. Nawet nie pamiętem już tych błędów ale po prostu pozwoliliśmyprzeciwnikom na dużo. Przed przerwą strzelamy jedną a po przerwie rzucamy się z większa determinacją na przeciwnika. dochodzimy nawet na 4:5, chwilę potem jest jednak już 4:6, jeszcze strzał w ostatnich sekundach na 5:6. A mieliśmy w drugiej połowie sporo sytuacji w których brak precyzji decydował o nie strzelniu gola, więc mecz spokojnie był do wygrania! zwłaszcza jakbyśmy się trochę bardziej pilnowali w 1. połowie. strasznie żal tego meczu, zwłaszcza że był bardzo ważny w kontekście walki o baraż.

a co u ciebie?

cube

Posty: 772

PostWysłany: Śro 14:31, 19 Mar 2008    Temat postu:

no wlasnie, widzialem wynik tego ostatniego meczu i pomyslalem, ze fajna walka musiala byc .-) a ktore miejsce trzeba zajac zeby nie spasc bezposrednio?

u mnie praca tylko niestety, malo czasu na rozrywki. Trzeba w koncu ten doktorat napisac Smile no i kibicuje Sportingowi albo w tv, albo na stadionie (bylem na rewanzu z Boltonem). Wybieram sie 10 kwietnia na mecz z Rangersami w Pucharze Uefa.

troche brakuje tu ludzi, zeby zorganizowac jakis meczyk, a do pilki mnie ciagnie.