FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie Żółwie Piwne - Amatorski Zespół Piłkarski

29.04. g. 14.50 ŻP-Archeo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Żółwie Piwne - Amatorski Zespół Piłkarski Strona Główna -> Mecze - Liga Halowa

nietzu

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 1433

PostWysłany: Sob 21:28, 28 Kwi 2007    Temat postu:

gramy bez patrzenia na tabelę i odpuszczania, ostatnie dwa mecze trzeba wygrać i basta Cool ideałem by było jakbyśmy dociągnęli do 100 bramek w sezonie, czyli w ostatnich dwoch meczach wtoczyli 17 trafień. Będzie trudno ale trzeba stawiać ambitne cele.

PS - Przypominam że linki do filmów z Koparką i Mehisto są w dziale "Tylko dla Graczy Żp" w odpowiednim temacie

cube

Posty: 772

PostWysłany: Nie 9:36, 29 Kwi 2007    Temat postu:

no to super Wink jesli nie zagramy na zbytnim luzie to spokojnie ostatnie dwa mecze powinnismy wygrac.

a co do 100 bramek- tez juz o tym myslalem Wink

nietzu

Posty: 1433

PostWysłany: Nie 18:14, 29 Kwi 2007    Temat postu:

7-3, W sumie niezła pierwsza połowa, w drugiej wyraźnie brakowało sił, gdybyśmy mieli jeszcze jedną zmianę to może by się udało zdobyć wynik dwucyfrowy. No ale jakby na to nie patrzeć - druga liga, druga liga Żółwiki Cool. Trzeba zaplanować jakieś wspólne świętowanie awansu

ataman

Posty: 842

PostWysłany: Nie 19:58, 29 Kwi 2007    Temat postu:

nietzu napisał:
w drugiej wyraźnie brakowało sił, gdybyśmy mieli jeszcze jedną zmianę to może by się udało zdobyć wynik dwucyfrowy.

Ha a ja konsekwentnie będę sie upierał, że ta dwucyfrówka była osiągalna nawet przy takim wąskim składzie Laughing Napartaczyliśmy po prostu mnóstwo sytuacji po przerwie ale w sumie mniejsza o to Wink Pierwsza połowa bardzo dobra, sporo kombinacyjnych szybkich zagrań. Bardzo dobrze, że gramy to na co sie umawiamy przed meczem - to dobrze rokuje. A Archeo się ogarnia to widać, jak pograją dłużej w tym składzie to może być przyszły sezon dla nich ciekawy Wink .

No i dzięki dla tych wszystkich Żółwi (i nie tylko Cool ), które się stawiły na meczu Wink

cube

Posty: 772

PostWysłany: Wto 20:22, 01 Maj 2007    Temat postu:

owszem, dwucyfrowka w tym meczu byla osiagalna, szkoda ze sie nie udalo, ale co tam. stokrotkom wbijecie 10 i do setki bramek dojdziemy Wink zaluje, ze mnie nie bedzie.

Skin Created by: Sigma12